Konzultace zdarma

Potkejme se

Potřebujete poradit? Domluvit se na dílčích realizací? Jste nespokojeni se současným dodavatelem marketingových služeb? Domluvme se na hodinové konzultaci zdarma a proberme nezávazně Vaše aktuální potřeby. Zde jsou čtyři kroky, jak taková konzultace probíhá a v čem může být pro Vás prospěšná.

Domluva setkání

Dejte nám o sobě vědět, neváhejte nás kontaktovat. Napište e-mail, zavolejte, zašlete poptávkový formulář. Uveďte, co by bylo předmětem konzultace. V co nejkratší možné době se ozveme zpět pro domluvu termínu setkání. Konzultaci můžeme zrealizovat v pohodlí Vaší nebo naší kanceláře nebo v oblíbené kavárně. Pokud to přeci jen máme k sobě dál, preferujeme spojení na dálku videohovorem (FaceTime, Skype, či jiné komunikační platformy).

Konzultace

V rámci konzultace zdarma si pro Vás vyčleníme 1 hodinu času. Abychom mohli identifikovat oblasti, ve kterých potřebujete nejvíce pomoci. Probereme Vaše cíle a potřeby. Pro navržení strategií a nástrojů, které nejlépe osloví potencionální zákazníky, si projdeme cílovou skupinu Vašich služeb. Zkonzultujeme současný stav, jaké marketingové aktivity jste v minulosti realizovali a jaké využíváte nyní. Na základě konzultace navrhneme nejvhodnější postup pro další kroky.

Návrh řešení

Na základě probraných potřeb a analýzy současného stavu navrhnene řešení, které Vám pomůže dosáhnout sdělených cílů. Získáte od nás návrh řešení strategie jaké aplikace marketingových nástrojů by byly nejvhodnější. Abychom se nebavili o vzdušných zámcích, zpracujeme vše včetně cenové kalkulace a to ve formě nezávazné nabídky. Ta bude reflektovat získané informace.

Nezávazná nabídka

Nabídku si společně projdeme a upřesníme případné dotazy. Návrh řešení ve formě nabídky spolupráce bude pro Vás přínosná v mnoha ohledech. Pomůžeme zlepšit prezentaci Vašeho podnikání, získáte více zákazníků. Důsledkem je zvýšení příjmů a budování image a povědomí Vaší společnosti, služeb, zboží. Jako přidanou hodnotu konzultace získáte nové pohledy a inspiraci pro další rozvoj podnikání.

Co Vy na to?

Skvělé! Budeme se těšit na setkání.

Web & grafika & reklama

Oblíbené služby

Tvorba webových stránek
Webové prezentace
Microsite
Tvorba loga
Firemní identita

Grafické práce
Tiskoviny
Bannery, roll-upy
Reklamní předměty
Foto a video

Kontakt

+420 736 201 039

info@artika.cz

www.artika.cz

Sledujte nás

Působnost

Reklamní studio, reklamní agentura, webové studio, grafické studio - Uherské Hradiště, Uherský Brod, Otrokovice, Zlín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštem, Vsetín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Břeclav, Brno, Vyškov

© 2023 Tvorba webových stránek Artika