Konzultace zdarma

Potkejme se

Potřebujete poradit? Domluvit se na dílčích realizací? Jste nespokojeni se současným dodavatelem marketingových služeb? Domluvme se na hodinové konzultaci zdarma a proberme nezávazně Vaše aktuální potřeby. Zde jsou čtyři kroky, jak taková konzultace probíhá a v čem může být pro Vás prospěšná.

Domluva setkání

Dejte nám o sobě vědět, neváhejte nás kontaktovat. Napište e-mail, zavolejte, zašlete poptávkový formulář. Uveďte, co by bylo předmětem konzultace. V co nejkratší možné době se ozveme zpět pro domluvu termínu setkání. Konzultaci můžeme zrealizovat v pohodlí Vaší nebo naší kanceláře nebo v oblíbené kavárně. Pokud to přeci jen máme k sobě dál, preferujeme spojení na dálku videohovorem (FaceTime, Skype, či jiné komunikační platformy).

Konzultace

V rámci konzultace zdarma si pro Vás vyčleníme 1 hodinu času. Abychom mohli identifikovat oblasti, ve kterých potřebujete nejvíce pomoci. Probereme Vaše cíle a potřeby. Pro navržení strategií a nástrojů, které nejlépe osloví potencionální zákazníky, si projdeme cílovou skupinu Vašich služeb. Zkonzultujeme současný stav, jaké marketingové aktivity jste v minulosti realizovali a jaké využíváte nyní. Na základě konzultace navrhneme nejvhodnější postup pro další kroky.

Návrh řešení

Na základě probraných potřeb a analýzy současného stavu navrhnene řešení, které Vám pomůže dosáhnout sdělených cílů. Získáte od nás návrh řešení strategie jaké aplikace marketingových nástrojů by byly nejvhodnější. Abychom se nebavili o vzdušných zámcích, zpracujeme vše včetně cenové kalkulace a to ve formě nezávazné nabídky. Ta bude reflektovat získané informace.

Nezávazná nabídka

Nabídku si společně projdeme a upřesníme případné dotazy. Návrh řešení ve formě nabídky spolupráce bude pro Vás přínosná v mnoha ohledech. Pomůžeme zlepšit prezentaci Vašeho podnikání, získáte více zákazníků. Důsledkem je zvýšení příjmů a budování image a povědomí Vaší společnosti, služeb, zboží. Jako přidanou hodnotu konzultace získáte nové pohledy a inspiraci pro další rozvoj podnikání.

Co Vy na to?

Skvělé! Budeme se těšit na setkání.

Oblíbené služby

Tvorba webových stránek
Webové prezentace
Microsite
Tvorba loga
Firemní identita

Grafické práce
Tiskoviny
Bannery, roll-upy
Reklamní předměty
Foto a video

Kontakt

+420 736 201 039

info@artika.cz

www.artika.cz

Web & grafika & reklama

Působnost

Reklamní studio, reklamní agentura, webové studio, grafické studio - Uherské Hradiště, Uherský Brod, Otrokovice, Zlín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštem, Vsetín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Břeclav, Brno, Vyškov, celá ČR.

© 2023 Tvorba webových stránek Artika