Reference

Co o nás řekli

⭐⭐⭐⭐⭐

Děkuji za profesionální přístup. Pan Tyllich dělal webové stránky a naplnil všechny moje představy. Děkuji za ochotu při tvoření webových stránek. Splnění všech připomínek a naplnění představy o profesiální výrobě stránek divadla. Následná komunikace ohledně chodu webu je vždy milá, ochotná a profi. Všem vřele doporučuji p. Tyllicha.

David Macháček

herec, režisér, hudebník, Divadlo DONDI.

⭐⭐⭐⭐⭐

Pan Tyllich mi vytvářel webové stránky, rezervační systém, navrhl i logo Holičství Falcon. I když podobným věcem vůbec nerozumím, všechno mi v klidu a s úsměvem vysvětlit a ukázal. Jakýkoliv problém nastal, tak obratem řešil. Všechno šlape jak hodinky a zákazníci chválí jak rezervační systém, tak přehlednost webové stránky. Spolupráci s reklamkou Artika – s panem Tyllichem, vřele doporučuji pro individuální přístup, ochotu a skvělé nápady.

Barbora Němcová

Holičství FALCON

⭐⭐⭐⭐⭐

Z mé strany musím pochválit 100% spokojenost s vašimi službami, velmi příjemná spolupráce a naprostá spokojenost s vyhotovení nových internetových stránek mateřské školy. Pan Tyllich nám pomohl s aktualizací zastaralých webových stránek. Vše ochotně vysvětlil a poradil, vyšel nám vstříc a v případě jakéhokoliv problému jsme se mohli na něj obrátit. Jeho služby určitě vřele doporučujeme a jsme rádi, že je můžeme využívat nadále. Moc děkujeme, opravdu spokojenost po všech stránkách.

Mgr. Vítězslava Černá

ředitelka, Křesťanská mateřská škola Staré Město

⭐⭐⭐⭐⭐

Country kapela Je nás moc touto cestou děkuje panu Jaroslavu Tyllichovi za realizaci webových stránek s kterými jsme naprosto spokojeni. Vysoce hodnotíme jeho profesionální přístup.

Country kapela Je nás moc

⭐⭐⭐⭐⭐

Velmi děkujeme panu Tyllichovi – firma Artika, že se ujal tvorby nových webových stránek MŠ Rastislavova, Staré Město. Sami se můžete podívat a přesvědčit na msrstmesto.cz , že jde o skvělou práci. Přínosem spolupráce s panem Tyllichem byla nejen profesionalita, ale především ochota a flexibilní přístup. Skvělé nápady v oblasti grafiky, rozložení stránek a další doporučení a cenné rady nám pomohly s vytvořením funkčního a uživatelsky přívětivého webu školky.

Mgr. Iveta Polášková

ředitelka MŠ, MŠ Rastislavova, St. Město

⭐⭐⭐⭐⭐

Nemůžu napsat nic jiného než
DOPORUČUJI!
Studio Artika se nám stará o veškerý marketing vč. realizací a správy webů.
Děkujeme, tým Řekni to barvou.

Michaela Petřeková

jednatelka, Kadeřnictví Řekni to barvou

⭐⭐⭐⭐⭐

S Artikou spolupracujeme dlhodobo, na tvorbe a realizácii grafických návrhov, vizuálnej identity firmy, tvorbe webových stránok. Na spolupráci si veľmi vážime profesionality a rýchlosti pána Tyllicha, je schopný naše predstavy realizovať behom pár dní. Som si istý, že naša spolupráca bude prebiehať aj do budúcna.

Michal Leško

jednatel Hebl Group s.r.o.

⭐⭐⭐⭐⭐

Bezva spolupráce-rychlost, ochota, znalost oboru, pohotový přístup k zákazníkovi. Děkuji za spolupráci kterou vřele doporučuji všem..

Radmila Hubálová

Kopřivový sirup

Oblíbené služby

Tvorba webových stránek
Webové prezentace
Microsite
Tvorba loga
Firemní identita

Grafické práce
Tiskoviny
Bannery, roll-upy
Reklamní předměty
Foto a video

Kontakt

+420 736 201 039

info@artika.cz

www.artika.cz

Web & grafika & reklama

Působnost

Reklamní studio, reklamní agentura, webové studio, grafické studio - Uherské Hradiště, Uherský Brod, Otrokovice, Zlín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštem, Vsetín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Břeclav, Brno, Vyškov, celá ČR.

© 2023 Tvorba webových stránek Artika